Podaruj bliskim wyjątkowy prezent - wspomnienia uwiecznione na magnesach

Nie ma wątpliwości, że najlepsze prezenty to takie, które dajemy prosto z serca. Nowe ubrania w końcu się znoszą, kosmetyki zużyją, a gadżety znudzą i przestaną cieszyć.

Co roku zastanawiasz się jaki oryginalny prezent podarować rodzince, ale co roku stawiasz na praktyczne upominki? Marzysz o tym, żeby zobaczyć

łezkę wzruszenia przy odpakowywaniu prezentu, ale zazwyczaj jest to tylko lekki uśmiech?

Naszym zdaniem najpiękniejszym prezentem są zdjęcia. Wasze wspólne chwile to najbardziej wyjątkowy i sentymentalny prezent, którego nikt nie wyrzuci do kosza ani nie schowa na dno szafy. Podoba Ci się ten pomysł, ale zwykłe ramki i albumy kupujesz już trzeci rok z rzędu? Tym razem postaw na nieco inną formę – wspomnienia uwiecznione na magnesach.


Gwarantujemy, że każdy będzie zaskoczony i zachwycony! Która babcia nie marzy o takim magnesiku, aby móc codziennie rano spoglądać na lodówkę i widzieć swojego ukochanego wnusia.

Rodzinka mieszka daleko i mimo chęci nie będzie możliwości spotkania? Wyślij magnes pocztą razem z kartką życzeniami bożonarodzeniowymi. A może to Wasze pierwsze wspólne Święta z Maluszkiem? Koniecznie podaruj bliskim magnesy z Waszym zdjęciem z rodzinnej sesji świątecznej. Gwarantujemy zaskoczenie i zachwyt! No i w końcu zobaczysz tą łezkę wzruszenia :)

Nie zapomnij o dodatkowym magnesiku dla siebie! Uzbieraj kolekcję ze wszystkich Waszych wspólnych Świąt – to niesamowita pamiątka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl